Semináře IROP k prvním výzvám v programovém období 2021-2027

napsáno dne

V souvislosti s vyhlášením prvních výzev IROP bychom Vás chtěli informovat o seminářích pro žadatele. ŘO IROP nebude organizovat zvláštní centrální semináře pro žadatele, kteří plánují předložit žádost o podporu do výzev ŘO IROP pro ITI, ale informace ohledně těchto výzev pro ITI budou součástí seminářů k výzvám ŘO IROP pro individuální projekty. Informace o termínech seminářů budou vždy zveřejňovány u jednotlivých vyhlášených individuálních výzev na webových stránkách ( IROP – Ministerstvo pro místní rozvoj ČR – Výzvy 2021-2027 (mmr.cz) ), a to se zahrnutím informací o výzvách pro ITI.

Na centrální semináře pro žadatele následně navážou semináře na regionální úrovni, které bude zajišťovat Centrum pro regionální rozvoj. I v případě těchto regionálních seminářů se bude jednat o semináře pro všechny vyhlašované výzvy pro individuální projekty, které budou taktéž zahrnovat i informaci o výzvách pro ITI, mimo eGovernmentu, který bude zajišťován pouze centrálním seminářem. Jednotlivé semináře je možné je sledovat i online, protože všechny semináře budou streamované.

První centrální seminář k 1. a 2. výzvě IROP – Knihovny – SC 4.4 pro individuální projekty a projekty ITI je naplánován na 8. 8. 2022 a registrace na něj je již otevřena (IROP – Ministerstvo pro místní rozvoj ČR – Seminář 1. a 2. výzva IROP Knihovny – Praha – 8. 8. 2022 (mmr.cz).

Štítky:

Související aktuality


Všechny aktuality
!
Prohlížeč Internet Explorer není podporován!
Pro procházení webu prosím nainstalujte jiný prohlížeč.
Stáhnout Microsoft Edge